Dziedātāja Elīna Gluzunova atklāj, kāpēc palielinājusi krūtis (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Elīna Gluzunova
Elīna Gluzunova Foto: Arturs Kondrats

Ir pagājis gads kopš dziedātāja un kanāla 360TV šova "Ģimene burkā" zvaigzne Elīna Gluzunova lēma par labu krūšu palielināšanas operācijai. 

Sieviete neslēpj, ka par to nav maksājusi, jo tas bijis barteris ar klīniku - viņa tiek pie apjomīgākām formām, bet ķirurģe operācijas gaitu var filmēt un izmantot sociālajos tīklos, lai reklamētu savus pakalpojumus un parādītu, kā tas notiek: "Lēmums nebija spontāns un tika rūpīgi pārdomāts, taču šī iespēja kā tāda nāca ļoti spontāni un negaidīti."

"Artjoms bija ļoti apmierināts ar rezultātu. Sākumā, protams, krūšu izmērs bija daudz lielāks, jo tās bija uztūkušas apmēram uz pusi lielākas," stāsta Elīna, piebilstot, ka viņas krūtis pēc trīs bērnu laišanas pasaulē un barošanas bija kļuvušas, kā viņas mamma saka, par sīpoliem kaprona zeķē: "Tur viss bija slikti."

Gluzunova uzskata: "Krūtis ir jebkuras sievietes sievišķības simbols. Tas ir orgāns, kas atšķir mūs no vīriešiem. Lai sieviete varētu justies pašpārliecināta un spētu ar prieku skatīties uz sevi spogulī, krūtis noteikti ir tas, kas šo te pārliecību dod."

Tāpat dziedātāja aicina visas sievietes obligāti reizi gadā pārbaudīt krūšu veselību, lai neielaistu kādu kaiti, kas var izrādīties letāla.

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu