Hk "Rīga" hokejisti pēcspēles metienos izcīna uzvaru MHL mačā

Hk "Rīga" hokejisti
Hk "Rīga" hokejisti Foto: hkr.lv

Otrdien, 2. novembrī, Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā pēcspēles metienu sērijā uzvaru izcīnīja "Rīga" hokejisti.

"Rīga" Piņkos ar rezultātu 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Sanktpēterburgas "Dinamo".

Mājinieki vadību ieguva pirmā perioda vidū, kad ar 59 sekunžu starpību realizēja divus vairākumus. Vispirms no asa leņķa precīzs bija Edvards Bergmanis, bet pēc tam Aleksis Burkits no iemetienu apļa uzmeta pa vārtiem un panāca 2:0.

Mača turpinājumā viesi guva trīs bezatbildes vārtus, bet nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Ģirts Silakalns panāca neizšķirtu 3:3. Pamatlaika turpinājumā un papildlaikā vārti netika gūti, tādējādi uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienu sērijā. Tajā vienīgais savu "bullīti" realizēja Patriks Zabusovs, kamēr Rūdolfs Lazdiņš rīdzinieku vārtos palika nepārspēts.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 19 punktiem 25 spēlēs ieņem 12.vietu.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet nedēļas nogalē "Rīga" krustos nūjas ar Maskavas "Dinamo" jauniešiem.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.