VIDEO ⟩ "Rīgas" komanda cieta neveiksmi Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā

HK "Rīga" hokejisti
HK "Rīga" hokejisti Foto: hkr.lv

Sestdien, 6. novembrī, "Rīgas" komanda cieta neveiksmi Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā, pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

"Rīga" Piņkos ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Maskavas "Dinamo".

Pirmajā trešdaļā komandas nopelnīja noraidījumus, taču neviena no abām komandām nespēja izmantot vairākumu. Otrās trešdaļas otrajā minūtē viesu komanda izvirzījās vadībā, kam sekoja trīs vairākumi rīdziniekiem, kurus atkal nesanāca izmantot, lai panāktu neizšķirtu.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā Maskavas komandas spēlētājs tika noraidīts par klupināšanu, un "Rīga" tika pie iespējas atkal spēlēt vairākumā. Divas sekundes līdz vairākuma beigām ripu pretinieku vārtos raidīja Deniss Vilmans, panākot neizšķirtu.

Astoņas minūtes līdz spēles beigām viesu komanda atkal izvirzījās vadībā. Pēdējās divas minūtes rīdzinieki spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, mēģinot panākt neizšķirtu, taču minūti un 12 sekundes līdz finālsvilpei Maskavas hokejisti guva arī trešos vārtus, metot ripu tukšos vārtos un panākot 3:1.

Kārlis Mežsargs mājinieku vārtos atvairīja 41 pretinieku metienu.

Rīgas komandas vienīgos vārtus guva Deniss Vilmans, bet rezultatīvas piespēles nopelnīja Edvards Bergmanis un Marks Kaniņš.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītu 21 punktu 27 spēlēs ieņem 12.vietu.

Svētdien "Rīgas" hokejisti aizvadīs vēl vienu maču pret Maskavas "Dinamo".

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.