Pk, 8.12.2023.

Dzīve pēc 15. novembra ⟩ Skolēniem un studentiem mācības atsāksies klātienē

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: David Tadevosian/Shutterstock

No 15.novembra atsāksies klātienes mācības skolēniem un studentiem, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes norādīja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP).

Politiķe informēja, ka, atsākoties klātienes mācībām, izglītības iestādēm būs jāievēro visi tie paši drošības pasākumi, kuri bija noteikti pirms paša "lokdauna", proti, distancēšanās, telpu vēdināšana, higiēnas prasību ievērošana, testēšana.

"Pašlaik diskutējam par paštestu paplašināšanu. Jau pašlaik tiek īstenots paštestu pilotprojekts jaunāko klašu skolēniem, taču novembra beigās vai decembra sākumā paštesti varētu tikt nodrošināti pilnīgi visiem, tajā skaitā arī vakcinētajiem skolēniem un pedagogiem,"

pastāstīja ministre.

Tāpat plānots, ka skolēni ierobežotā apjomā varēs atgriezties pie interešu profesionālās ievirzes izglītības nodarbību apmeklēšanas. Tāpat, iespējams, tiks īstenots pilotprojekts sporta nodarbībām iekštelpās, līdzīgi kā pavasarī, nodarbībām uz ledus un peldētapmācības nodarbībām, solīja Muižniece.

Valdība rīt plāno lemt par stingro Covid-19 ierobežojumu, kas valstī noteikti līdz 15. novembrim, maiņu.

Kā vēstīts, kopš 1. novembra klātienē mācības atsāka 1.-3. klašu skolēni, taču visi pārējie vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolēni, kā arī studenti mācās attālināti.

Līdz 15. novembrim ir atceltas visas interešu izglītības nodarbības un ārpusklases pasākumi.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu