FOTO ⟩ Izvēlēts 2021. gada seksīgākais vīrietis pasaulē

Par 2021. gada planētas seksīgāko vīrieti slavenību dzīvesstila žurnāls "People" nosaucis amerikāņu aktieri Polu Radu.

Žurnāls "People" ik gadu starp slavenībām izvēlas seksīgāko vīrieti pasaulē. Un šogad pēc izdevuma apkopotajiem datiem šo titulu ir pelnījis 52 gadus vecais Pols Rads, kurš filmējies tādās kinolentēs kā "Skudrcilvēks" ("Ant-Man"), "Es mīlu tevi, vecīt" ("I Love You, Man"), un daudzās citās.

Aktieris par sevi ir dzirdējis visu - laipns, paškritisks, centīgs, bet seksīgs? Šis vārds aktieri patiešām samulsinājis. "Es ļoti labi apzinos, kā cilvēki reaģēs uz to, ka esmu izvēlēts šim titulam. "Ko?!" - Rads atklāja izdevumam. "Es netēloju savu pazemību. Man tiešām šķiet, ka ir daudzi citi, kuri šo titulu būtu pelnījuši manā vietā," piebilda viņš.

Izdevums vēsta, ka Rada vienkāršība komplektā ar zaļajām acīm un vieglo smīnu, ir tas, kas padara viņu par šā gada seksīgāko vīrieti.

Neraugoties uz viņa superzvaigznes statusu, aktieris uzsver, ka vislaimīgākais jūtas mājās - kopā ar savu sievu Džūliju (53), ar kuru ir precējies 18 gadus, un abu bērniem - dēlu Džeku (17) un meitu Dārbiju (12).

Pērn "People" seksīgākā vīrieša titulu izpelnījās 34 gadus vecais amerikāņu aktieris Maikls Džordans. Pirmais šo titulu 1985. gadā saņēma aktieris Mels Gibsons.