VIDEO ⟩ Sabojā vairākus auto un uzbrauc gājējam - Rīgā dzērājšoferis pa ietvi bēg no policijas

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Ceturtdienas, 11. novembra, pievakarē ap plkst. 18 kāds "Chrysler Voyager" vadītājs bēga no policijas, izmantojot gājējiem paredzēto ielas daļu.

TVNET lasītāja Edo iesūtītajā video redzams brīdis, kad tumšais minivens diezgan lielā ātrumā pārvietojas pa ietvi Lienes ielas kreisajā pusē, braucot Krāsotāju ielas virzienā.

Pa brauktuvi viņam tikmēr seko Valsts policijas ekipāža un vēl kāds auto līdzīgā ātrumā, savukārt gājējiem, kas tobrīd atradās uz ietves nācās pamukt malā vai patverties vārtrūmē.

Kā TVNET pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāiste Līna Kaļķe, "11. novembrī, ap pulksten 18.00 Valsts policija saņēma informāciju par to, ka Rīgā, Lienes ielas apkārtnē kāds Chrysler automašīnas vadītājs, iespējams, vada savu transportlīdzekli atrodoties reibumā."

"Pēc brīža likumsargi fiksēja minēto transportlīdzekli, taču tā vadītājs, ieraugot likumsargus, uzsāka bēgšanu. Minētais transportlīdzekļa vadītājs Lienes ielā sabojāja sešas stāvošas automašīnas, pēc tam, nogriežoties uz Sparģeļu iela, sabojāja vēl divas stāvošas automašīnas, ka arī uzbrauca gājējam.

Sparģeļu ielā policijai izdevās Chrysler vadītāju aizturēt. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietis spēkratu vadījis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī izelpā konstatētas 1,6 promiles alkohola. Par šo pārkāpumu ir uzsākts kriminālprocess.

Tāpat vīrietim sastādīti vairāki administratīvo pārkāpumu lēmumi – gan par divu ceļu setiksmes negadījuma vietu atstāšanu, gan vairākkārt luksofora aizliedzošā signāla neievērošanu un citiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem," - tā Līna Kaļķe.