Gints Valdmanis ar neveikli pikantu brīdi izraisījis tramvaju sastrēgumu (2)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no STV video

Fitnesa treneris Gints Valdmanis un viņa sieva, uztura speciāliste Jekaterina šovasar kļuva par vecākiem abu pirmajam kopīgajam bērniņam, meitiņai Milānai, un drīz pēc apprecējās.

Viesojoties šovā "Kad viņas satiekas", vīrietis atklāja, ka tagad ir precēts vīrs, taču savulaik bijis visai trakulīgs un pat nonācis kutelīgā situācijā, kas rezultējusies avārijā: "Tas bija daudzus gadus atpakaļ. Uz Krišjāņa Barona ielas, kad tā tika remontēta. Šis gadījums parādījās arī presē. Mēs braucām ar mašīnu un sākām kaut ko darīt... Braucot pa tramvaja sliedēm, vienā brīdī nepamanījām, ka vairs nav bruģa."

Sievietes vadītā mašīna esot iegāzusies caurumā starp sliedēm, pilnībā nobloķējot tramvaju satiksmi: "Tā bedre aizgāja dziļāk, mašīna uzkārās un palika sāniski. Aiz mašīnas vienā brīdī stāvēja jau kādi septiņi vai astoņi tramvaji. Nācās saukt auto evakuatoru."

Valdmanis stāsta, ka šis gadījums bijis kā filmās. Vēl smieklīgāku šo situāciju padarījusi viņa glābēja nesaprašana par to, kāpēc vīrietis vēlas izmantot dēļus, lai tiktu ārā no bedres, kaut arī auto evakuatora vadītājam šie dēļi stāvējuši tieši aiz muguras.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu