VIDEO ⟩ Girgensonam rezultatīva piespēle; "Sabres" zaudē maču sekundi pirms pamatlaika beigām

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AFP/SCANPIX

Sāpīgu zaudējumu pirmdien, 22. novembrī, Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība.

Girgensons spēles 16.minūtē skaitliskajā vairākumā rezultatīvi asistēja Rasmusam Asplundam, palīdzot panākt 1:0 "Sabres" labā.

Vārtus "Sabres" labā šājā mačā guva arī Vinnijs Hinostrosa, Teidžs Tompsons un Rasmus Dalīns, kamēr uzvarētāju rindās izcēlās Kriss Kreiders, Džeikobs Trouba, Kāpo Kakko, K'Andrē Millers un Raiens Lindgrēns, kurš "Rangers" panākumu nodrošināja 0,7 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 15 sekundes, no tām 26 sekundes mazākumā, bet vienu minūti un 46 sekundes vairākumā. Latviešu uzbrucējs divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja desmit no 15 iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šosezon 17 mačos izcēlies ar trīs vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 16 punktiem 17 mačos ieņem 13.vietu, bet "Rangers" ar 25 punktiem ir piektajā pozīcijā.