C, 23.03.2023.

"Ģimene burkā" Agrita atklāj, ka dzīvot ar vīru bija kā dzīvot ar alkohola mucu

Apollo.lv
"Ģimene burkā" Agrita atklāj, ka dzīvot ar vīru bija kā dzīvot ar alkohola mucu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no 360tv video

Agrita Bindre-Blumenaua vairs nav kopā ar vīru Jāni, kurš pēdējos mēnešos īpaši daudz lietoja, kā pats to dēvēja, citronūdeni. Lai gan abu ceļi ir šķīrušies, dzīve ar vīru, kurš ciena alkoholu, sievietei tāpat ir atstājusi nopietnas sekas.

Tiekoties ar psiholoģi, 360TV realitātes seriālā "Ģimene burkā" Agrita atklāja, ka jau iepriekš mīļotais bijis kārs uz grādīgajiem dzērieniem, taču viss ātri sācis iet uz slikto pusi pēc viņa tēva nāves, kuru izraisīja tieši atkarība no alkohola: "Dzīvot ar Jāni bija kā dzīvot ar alkohola mucu. Atrodoties blakus, nebija īpaši patīkama smarža, kaut vai dodot buču vai apskaujoties."

Viņa atzina: "Es negribu sevi kaut kā attaisnot, jo pagale viena nedeg un cik garš, tik plats, bet, ja viņš būtu bijis gatavs kaut kādai runāšanai, tad varbūt mēs būtu bijuši gatavi risināt šo problēmu, vēl nenosaucot to par atkarību no alkohola. Un jā, es biju līdzatkarīga."

Ja Jānis esot gribējis dzert, viņš pieprasījis, lai to dara arī sieva, citādi, viņaprāt, tā esot bijusi necieņas izrādīšana un mīlestības trūkums. Agrita tagad lepojas, ka kopš šķiršanās izvairās no alkohola lietošanas.

"Jūtos burvīgi, ka man tas nav jādara piespiedu kārtā, turklāt vispār vairs nevelk uz to," priecājas Blumenaua.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu