P, 11.12.2023.

Tukumā atrasti kamīna pelnos paslēpti 40 grami marihuānas (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: AFP / Scanpix

Policisti kādā mājoklī Tukumā otrdien, 24. novembrī, atrada 40 gramus marihuānas, kas noslēpta kamīna pelnos, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Likumsargi, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš sāktajā kriminālprocesā, kādā dzīvesvietā Tukumā atrada un atsavināja aptuveni 40 gramus marihuānas, kas bija paslēpta pelnos kamīnā. Izmeklēšana šajā kriminālprocesā turpinās, un ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko vielu sastāvu un daudzumu.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt Krimināllikumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija vērš uzmanību, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana ir iemesls uzvedības, sajūtu un domāšanas izmaiņām, kā arī ietekmē fizisko un garīgo veselību. Tā var izraisīt panikas lēkmes, bezmiegu, depresiju, komu un pat nāvi. Narkotisko un psihotropo vielu lietotājiem pieaug risks iekļūt bīstamās situācijās vai nelaimes gadījumos, norāda likumsargi.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu