Šonedēļ degvielas cenas augušas tikai Viļņā

Degvielas uzpildes stacija "Astarte-Nafta" Krasta ielā. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Pagājušajā darba nedēļā degvielas cenas no Baltijas valstu galvaspilsētām auga tikai Viļņā, bet Rīgā turpināja samazināties dīzeļdegvielas cena.

Arī šajā darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai šajā nedēļā bija Viļņā, bet zemākā tā bija Tallinā.

Rīgā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena nedēļas laikā nemainījās un piektdien maksāja 1,544 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,7% - līdz 1,394 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,9% - līdz 1,496 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 1,7% - līdz 1,396 eiro par litru.

Savukārt Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās degvielas cenas nemainījās. 95.markas benzīna cena tāpat kā pirms nedēļas bija 1,579 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena - 1,389 eiro par litru.

Arī autogāzes cena Baltijas valstu galvaspilsētās šajā nedēļā saglabājās nemainīga. Rīgā piektdien autogāze maksāja 0,795 eiro, Viļņā - 0,792 eiro, bet Tallinā - 0,82 eiro par litru.

Redaktors iesaka