VIDEO ⟩ "Normāli dzēru. Kā parasti." Bez autovadītāja tiesībām vīrietis 2,18 promiļu reibumā tiek pie krimināllietas

Ilustratīvs attēls.

FOTO: LETA

Sarkandaugavā kāds šoferis neilgi pēc tiesību zaudēšanas vēlreiz sēdies pie automašīnas stūres, turklāt 2,18 promiļu alkohola reibumā, ziņo raidījums "Degpunktā". 

Svētdienas vakarā, 28. novembrī, Sarkandaugavas ielās patrulējošo policistu priekšā parādījies kāds "Opel", kura stūrētājs vai nu nav pamanījis ceļazīmi jeb tā dēvēto "ķieģeli", vai arī bijis pārgalvīgs, jo mirkli pēc pirmā rupjā pārkāpuma sekojis arī otrais. Iedegtas bākugunis un auto aizmugurē atskanējušas sirēnu skaņas.

Uzsākot sarunu ar šoferi, bija jūtams, ka viņa auto salonā ir alkoholam raksturīga smaka. Pārbaudot personas datus, noskaidrots, ka viņam atņemtas vadītāja tiesības, līdz ar ko uz adresi izsaukta Valsts policija.

Policijas pārstāvji vīrietim vispirms pasnieguši alkometru, un jau uzreiz pēc pirmā pūtiena kļuvis skaidrs, ka pārkāpējs, visticamāk, dosies līdzi policistiem. Veicot pirmo alkohola pārbaudi, viņam konstatēts 2,32 promiļu reibums, bet otrais mērījums vīrieša izelpā fiksējis 2,18 promiles - līdz ar to par šā vakara braucienu tiks ierosināta krimināllieta. Savukārt par to, kāds sods pienākas šim šoferim, lems tiesa.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Aktuālākās ziņas