Balcera "Sharks" paliek "sausā" pret Ņujorkas "Rangers"

Rūdolfs Balcers.
Rūdolfs Balcers. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Latvijas hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" piektdien izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Sharks" ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Ņujorkas "Rangers" vienībai, kurai šī bija devītā uzvara pēdējos desmit mačos.

Balcers laukumā bija 14 minūtes un 46 sekundes, no kurām divas minūtes un piecas sekundes spēlēja mazākumā. Viņš arī izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus spēles septītajā minūtē guva "Rangers" spēlētājs Raiens Strome izspēlējot vairākumu.

"Sharks" vārtus sargāja Edins Hils, kurš atvairīja 26 no 27 pretinieku metieniem. Savukārt "Rangers" vārtsargs Igors Šestjorkins, kurš vārtus sargāja 45 minūtes un sešas sekundes, atvairīja 19 metienus, bet Aleksandrs Georgijevs, sargājot vārtus 14 minūtes un 52 sekundes, atvairīja deviņus pretinieku metienus.

Sanhosē vienība ar izcīnītiem 27 punktiem 24 mačos Klusā okeāna divīzijā ierindojas ceturtajā vietā.