Bendikai 17.vieta FIS sacensībās distanču slēpošanā

Baiba Bendika
Baiba Bendika Foto: Ieva Lūka / LETA

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika svētdien Zviedrijā ieņēma 17.vietu Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās desmit kilometru distancē klasiskajā stilā.

Cēsniece finišēja 32 minūtēs un 5,9 sekundēs, sacensību uzvarētājai Mūai Lundgrēnai no Zviedrijas zaudējot divas minūtes un 24,6 sekundes.

FIS punktu izteiksmē Bendikas sniegums tika vērtēts ar 102,05 punktiem, latvietei nedaudz labojot personīgo rekordu.

Vīriešiem 15 kilometru distancē Roberts Slotiņš finišu sasniedza 41 minūtē un 29,8 sekundēs, kas deva 64.vietu. Uzvaru izcīnījušajam zviedram Gustavam Ēriksonam viņš zaudēja trīs minūtes un 31,0 sekundi, tikdams pie 102,69 FIS punktiem.

Sieviešu sacensībās finišēja 58 sportistes, bet vīriešu konkurencē - 125 slēpotāji.

Bendika un Slotiņš šonedēļ nekvalificējās Pasaules kausa posma iedzīšanai Estešundā, kas no šodienas sacensību norises vietas Bruksvallarnas atrodas apmēram trīs stundu brauciena attālumā.