Pēc Latvijas pamešanas Felipes Gabriela dzīvē valda bardaks

Latvijā dzīvojošais brazīliešu futbolists un influenceris Felipe Gabriels dos Santos Ksavjērs nesen paziņoja, ka pēc sešu gadu uzturēšanās Latvijā viņam tā jāpamet. Nu influenceris dalās pārdomās par savu šī brīža situāciju. 

Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos Felipe Gabriels deva iespēju saviem sekotājiem uzdot viņam jautājumus. Kāds sekotājs jautāja: "Kā tu redzi savu dzīvi šobrīd?"

Felipe atbildēja, ka nu viņa dzīvē valda pilnīgs bardaks: "Manā dzīvē ir tāds bardaks, es neko nesaprotu, ko es daru, vairāk, nesaprotu, ko es darīšu, nesaprotu, ko es tikko izdarīju, nesaprotu, kas rīt būs, kas bija vakardien, pilnīgs bardaks." 

Pie videoklipa Felipe rakstīja, ka jūtas kā aklais karā. 

2

Jau vēstījam, ka novembra beigās Felipe Gabriels vietnē "Instagram" saviem sekotājiem paziņoja, ka viņa laiks Latvijā ir noslēdzies.

"Paldies jums. Nākamajā gadā būs septiņi gadi, kopš esmu Latvijā, bet izskatās, ka man vairs nav iespējas būt šeit. Katru gadu ir grūtāk un grūtāk dabūt dokumentus, sakārtot manu situāciju. Es dabūju oficiālu darbu un visu, kā migrācija prasa, bet beigās nesanāca un man vairs nav atļaujas dzīvot šeit. Tas ir sāpīgi, jo sešus gadus dzīvoju šeit. Ir bēdīgi tagad lidot prom. Es zinu, ka man ir vairāk lietu, ko dot. Vairāk lietu, ko darīt šeit. Bet varbūt ir laiks doties," sacīja Felipe.

Pēc skumjā paziņojuma influenceris jau nākamajā dienā kravāja koferus un kāpa lidmašīnā, lai dotos uz Dubaiju. Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos Felipe norādīja, ka priecājas atgriezties Dubaijā un jau paspējis iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Redaktors iesaka