Šampētera daudzstāvu namā mīklainos apstākļos gājusi bojā sieviete

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Šampēterī pagaidām nenoskaidrotos apstākļos gājusi bojā kāda sieviete, kas piektdienas vakarā izkritusi pa trešā stāva logu, ziņo raidījums "Degpunktā".

Kādā mājā Šampēterī dzīvoja aptuveni 50 piecus gadus veca sieviete, kas bija iecienījusi lietot alkoholiskos dzērienus. Pārmērības brīžiem sagādāja problēmas viņas kaimiņiem, kam nepatika, ka māju apsēduši svešinieki.

Kaimiņi pieņēma mērus un atteicās sievietei atklāt kāpņu telpas jauno durvju kodu, cerībā, ka tas samazinās iereibušo draugu migrēšanu pa mājas stāviem. Par spīti visam, trešā stāva iedzīvotāja bijusi jauka sieviete.

Nedēļas nogalē pie kaimiņienes bija ieradies viņas dzīvesbiedrs. Mājas iedzīvotāji pieņēma, ka starp abiem ir tuvas attiecības, jo vīrietis regulāri apciemoja trešā stāva iemītnieci. Taču šoreiz, spriežot pēc skaņām, kas bija dzirdamas aiz durvīm, starp abiem bija izcēlies līdz šim smagākais konflikts. Ap plkst. 21.00 vakarā vietējie redzēja, ka sieviete cīniņā zaudējusi dzīvību.

Mājas iedzīvotājiem šķiet, ka sieviete ir izkritusi pa dzīvokļa logu. Pagaidām nav zināms, vai viņa tika izgrūsta, vai izlēca pati.

Ar nāves apstākļu izmeklēšanu nodarbojas policija. Ir uzsākts kriminālprocess. Iespējamais vainīgais ir apzināts un gaida likuma sargu tālākās norādes.

Plašāk "Degpunktā" sižetā:

Aktuālākās ziņas