VIDEO ⟩ "Wizards" minūtes pārtraukumā izceļas konflikts starp Bertānu un komandas jauno basketbolistu (1)

Dāvis Bertāns un Deni Avdija cīņā par bumbu pret Kevinu Lovu
Dāvis Bertāns un Deni Avdija cīņā par bumbu pret Kevinu Lovu Foto: Reuters/ScanPix

Aizvadītās nakts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā nelieli asumi izcēlās uz Vašingtonas "Wizards" komandas minūtes pārtraukumā.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 96:117 (31:25, 24:38, 17:29, 24:25) atzina Filadelfijas "76ers" basketbolistu pārākumu.

Konflikts starp Dāvi Bertānu un Deni Avdiju izcēlās ceturtās ceturtdaļas otrajā pusē, kad rezultāta starpība jau bija pārāk liela, lai spēlē saglabātos reāla intriga.

Vienā no epizodēm Bertāns izšķīrās par tālmetienu, sev piesaistot divu basketbolistu uzmanību. Latvieša izpildītais trīspunktnieks bija neprecīzs, bet šajā epizodē pilnīgi nepiesegs pa labi no Bertāna palika jau pieminētais Avdija.

Domājams, ka tieši šī epizode un Bertāna lēmums neizdarīt piespēli izraisīja sašutumu jaunajā izraēliešu basketbolistā.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 21 minūti un 34 sekundes, atzīmējoties ar 14 gūtajiem punktiem (0/1 2p., 4/9 3p., 2/2 1p.). Tāpat latviešu basketbolista kontā arī divas atlēkušās bumbas un viena rezultatīva piespēle.

Savukārt Avdija šoreiz atzīmējās ar deviņiem punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām, kā arī četrām rezultatīvām piespēlēm un divām pārtvertām bumbām.

Zīmīgi, ka Avdija šajā sezonā ir viens no daudzajiem konkurentiem uz Bertāna minūtēm uzbrucēja pozīcijā.

"Wizards" šobrīd ar 17 uzvarām 33 spēlēs ieņem 33 vietu Austrumu konferences tabulā.