FOTO ⟩ Jaungada naktī Igaunijā iereibis autovadītājs nāvējoši notriec mazu bērnu

FOTO: Dmitri Kotjuh/Järva Teataja/Postimees

Jaungada naktī, 31. decembrī, traģiskā notikumā Igaunijā dzīvību zaudējis divus gadus vecs bērns. Kāds "Volvo" automašīnas vadītājs, reibumā braucot pa sniegotu ceļu, uzbraucis cilvēkiem, kuri ap pusnakti rīkojuši Jaungada uguņošanu un pulcējušies uz ceļa braucamās daļas. Četri pieaugušie smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā, bet bērns miris notikuma vietā, ziņo portāls Postimees.

Negadījuma brīdī virs sniegotā lauku ceļa Türi pagastā Enari ciemā bija izveidojusies bieza migla, kas pamatīgi apgrūtinājusi redzamību, bet atļautais braukšanas ātrums šajā vietā ir 90 km/h. Negadījumā iesaistītajai automašīnai bijušas ziemas riepas ar radzēm, bet tās vadītāja organismā konstatēts alkohols, kura koncentrācija nebija tik liela, lai tikai šā iemesla dēļ vien varētu ierosināt krimināllietu.

Tomēr, ņemot vērā faktu, ka negadījumā ir bojā gājušais, automašīnas vadītājs uz laiku aizturēts.

Piecu cilvēku lielā kompānija uguņošanu bija sarīkojusi blakus ceļam esošajā laukā un ceļmalā, taču paši bija izgājuši uz ceļa braucamās daļas.

Negadījuma brīdī automašīnā atradās arī divi bērni, kas nogādāti slimnīcā ekspertīzes veikšanai, tomēr viņiem ievainojumi nav konstatēti. To, kādā ātrumā negadījuma brīdī braukusi automašīna, noskaidros ekspertīzē.

Traģiskā negadījuma vietā, kur vēl šorīt bija redzami pirotehnikas iepakojumi, cilvēki nolikuši svecītes.

Foto: Negadījuma vieta Türi pagastā

Aktuālākās ziņas