"Chelsea" atspēlē divu vārtu deficītu neizšķirtā ar "Liverpool"

Londonas "Chelsea" pret "Liverpool".
Londonas "Chelsea" pret "Liverpool". Foto: EPA/Scanpix

Londonas "Chelsea" svētdien Anglijas premjerlīgas mačā atspēlēja divu vārtu deficītu neizšķirtā ar "Liverpool".

Londonas "Chelsea" nospēlēja neizšķirti ar "Liverpool" 2:2 (2:2).

Viesu labā devītajā minūtē vārtus guva senegālietis Sadio Manē, bet 17 minūtes vēlāk - Mohameds Salāhs - 2:0 Liverpūles kluba labā.

Situāciju vēl vairāk mājiniekiem apgrūtināja trenera Tomasa Tuhela izvēla atstāt laukuma malā Beļģijas uzbrucēju Romelu Lukaku, kurš bija atļāvies izteikt apmierinātību ar spēles laika trūkumu kopš pārcelšanās no Milānas "Inter" pagājušajā gadā.

Tomēr Mateo Kovačiča sitiens no soda laukuma stūra beidzās ar bumbas ielidošanu vārtu labajā augšējā stūrī - 1:2.

Savukārt jau puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē neizšķirtu panāca Kristians Pulišičs pēc N'Golo Kantē piespēles, iesitot bumbu vārtu labajā stūrī - 2:2.

"Chelsea" ar 43 punktiem 21 cīņā saglabāja otro vietu, par punktu apsteidzot trešajā vietā esošo "Liverpool", kam ir par spēli mazāk.

Tomēr pēc četriem neizšķirtiem pēdējās piecās līgas spēlēs londonieši atpaliek no līderes Mančestras "City" jau par desmit punktiem.

Arī "Liverpool" nav spējusi uzvarēt nevienā no savām pēdējām trim līgas spēlēm, vienā piedzīvojot zaudējumu.