Indrašim rezultativitātes punkts "Admiral" zaudējumā

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: hcadmiral.ru

Pirmdien, 3. janvārī, ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā atzīmējās Vladivostokas "Admiral" latviešu uzbrucējs Miks Indrašis.

Leonīda Tambijeva vadītā "Admiral" komanda Tālo Austrumu derbijā mājās ar rezultātu 3:5 (0:2, 3:3, 0:0) piekāpās Habarovskas "Amur" vienībai.

Indrašis rezultatīvi piespēlēja otrā perioda vidū, kad piedalījās uzbrukumā, kura noslēgumā Vladislavs Ušeņins panāca 2:4. Indrašis sekmēja arī ripas nonākšanu vārtos, noteikumu robežās traucējot pretinieku vārtsargam.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja vienā no trīs iemetieniem, bet Bukarta nebija spēles pieteikumā.

Uzvarētājiem divus vārtus guva un vienu rezultatīvu piespēli atdeva Svjatoslavs Grebenščikovs.

Indrašis šosezon 27 spēlēs guvis četrus vārtus un izdalījis deviņas rezultatīvas piespēles.

Trīs zaudējumus pēc kārtas piedzīvojusī "Admiral" komanda ar 27 punktiem 45 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, apsteidzot tikai Pekinas "Kuņluņ Red Star".

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.