Latvijas čempioni futbolā RFS šonedēļ sāks gatavoties sezonai

RFS futbolisti.

FOTO: https://www.facebook.com/fkrfs

Latvijas čempione futbolā RFS otrdien uzsāks pirmssezonas treniņnometni bez Marko Regžas un Darko Micevska sastāvā, ziņo klubs.

No 4. janvāra līdz 9. februārim kluba futbolisti trenēsies Rīgā.

"Noslēdzoties līgumam, šķīrušies RFS un Regžas ceļi," pirmdien savā "Twitter" kontā paziņoja RFS.

Aizvadītajā sezonā futbolists RFS rindās visos turnīros aizvadīja 14 spēles.

"Komandas sastāvā vairs neredzēsim balsta pussargu Micevski. Sadarbība ar šo spēlētāju netiks turpināta," vēsta klubs savā "Twitter" kontā.

RFS sastāvā visos turnīros Darko aizvadīja 23 spēles, kurās guva trīs vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja.

Klubs vēsta, ka Latvijā ir ieplānotas divas pārbaudes spēles - 15. janvārī RFS tiksies ar "Mettu", bet 29. janvārī būs mačs pret "Valmieru".

Tāpat klubs ir panācis vienošanās par pārbaudes spēli dienvidu kaimiņzemē pret Lietuvas spēcīgāko klubu Viļņas "Žalgiris". Šī spēle norisināsies 22. vai 23. janvārī.

9. februārī vienība dosies uz treniņnometni Turcijā, kur pavadīs trīs nedēļas.

Treniņnometnē Turcijā šobrīd ir ieplānotas trīs spēles: 13. februārī pret Maskavas "Dinamo", 17. februārī pret Vladikaukāzas "Alania" un 21. februārī pret Kijevas "Dinamo".

Šobrīd klubs risina sarunas par vēl vairākām pārbaudes spēlēm Turcijā, kā arī vienu maču Latvijā.

Jau ziņots, ka klubam pievienojies aizsargi Vladislavs Fjodorovs un Vitālijs Maksimenko, bet klubu atstāja Latvijas izlases aizsargs Roberts Savaļnieks.

Iepriekš ziņots, ka RFS galvenais treneris Viktors Morozs vienojies ar klubu par līguma pagarināšanu vēl uz divām sezonām, bet RFS neturpinās sadarbību ar viņa palīgu - lietuviešu speciālistu Sauļu Cekanaviču.

Redaktors iesaka