VIDEO ⟩ Kādā Rīgas pieturā 1. janvāra rītā atrod līķi

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Jaunā gada pirmajā dienā vienā no Rīgas sabiedriskā transporta pieturām vietējie pamanīja guļam vīrieti. Vēlāk konstatēts, ka šis cilvēks ir miris, vēsta raidījums "Degpunktā".

Daudzi Rīgā, Ludzas ielā dzīvojošie 1. janvāra rītā pa savu namu logiem novēroja, ka pie sabiedriskā transporta pieturas "Mazā Kalna iela" apstājušies vairāki operatīvo dienestu spēkrati. Kā vēlāk noskaidrojās, kāds bija pamanījis pieturā mirušu cilvēku. Vietējie spriež par notikušā apstākļiem un izsaka savas versijas.

"Tas, ka cilvēki nevar samaksāt par dzīvesvietu, par to un šo, tas nevienu neuztrauc. Nododiet to tiem, kas to vēlas darīt. Bet citādi cilvēks varbūt te iznāca un vienkārši negribēja vairs dzīvot, un aizgāja, bet tie, kas ir palikuši, tie mokās," saka kāds vietējais iedzīvotājs.

Savukārt citi pieļauj, ka miris kāds no apkārtnē redzētajiem personāžiem, kas regulāri ir apreibinošo vielu iespaidā. Bet tādu cilvēku rajonā kļūstot arvien mazāk.

"Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess un mirušajam ir nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

Policijas rīcībā esošā sākotnējā informācija liecina, ka vīrietim bijušas veselības problēmas un šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu," skaidro Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Aktuālākās ziņas