Kuru Zodiaka zīmju pārstāves tiek uzskatītas par visskaistākajām?

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Lai arī skaistums katram ir unikāls un subjektīvs, astrologi ir pārliecināti, ka zvaigznēm ir sava loma tajā, cik dabīgi skaista ir katra dāma, vēsta portāls "Postimees".

Šī saraksta pirmajā vietā ierindojas karaliskās Lauvas zīmes pārstāves - šīs dāmas valdzina pretējā dzimuma pārstāvjus ar savu stilu, gaumi un mīlestību pret labi pārdomātām ārišķībām. Īpašu "odziņu" šīm dāmām piešķir viņu pašpārliecinātība, kas, kā zināms, ir katra cilvēka spožākā rota.

Mūžam mainīgās un komunikablās Dvīņu zīmē dzimušās labprāt eksperimentē ar savu imidžu un stilu, šādā veidā intriģējot apkārtējos. Šo dāmu dzirkstošā personība neatstāj vienaldzīgu itin nevienu un Dvīņu dāmas noteikti nevar sūdzēties par uzmanības trūkumu.

Lai arī Vēža zīmē dzimušās var šķist ļoti kautrīgas un ieturētas, viņu skaistums nāk no personības dziļumiem - viņām nav nepieciešami spilgti aksesuāri vai modīgas drēbes, lai apburtu pretējā dzimuma pārstāvjus. Vīriešu zem šī zvaigznāja dzimušās var apburt ar vienkāršu acu skatienu.

Astrologi vēsta, ka Svaru zīmē dzimušās dāmas parasti izceļas ar skaistām rokām un seju, kā arī valdzina ar savu māksliniecisko personību. Šīm dāmām dažkārt ir problēmas ar ģērbšanās stila izkopšanu, taču šo aspektu ir samērā viegli atrisināt.

Noslēpumainās Skorpiona zīmes pārstāves pārsvarā tiek raksturotas kā eksotiskas skaistules. Šīm dāmām piemīt ass prāts un izteikta seksualitāte, kas nebaidās kļūt mazliet izaicinoša. Zem šī zvaigznāja dzimušās zina, ko ir vērtas, un neļaus par to aizmirst arī potenciālajam partnerim.

Redaktors iesaka