Ceturtdienas rītā apgrūtināta braukšana lielākajā daļā Latvijas

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Ceturtdien, 6. janvārī, Latvijas lielākajā daļā sniega un apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Slidenie ceļa posmi tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 168 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Vidzemes šosejas (A2) posmā Vangaži - Veclaicene, Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Valkai, Daugavpils šosejas (A6) posnā no Saulkalnes līdz Paterniekiem, Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šosejas (A9) posmā Kaģi - Annenieki un Blīdene - Liepāja, Ventspils šosejas (A10) posmā Kūdra - Ventspils, Rēzeknes šosejas (A12) posmā no Jēkabpils līdz Stalbovkai, uz Grebņeva-Medumi šosejas (A13), Daugavpils apvedceļa (A14), Rēzeknes apvedceļa (A15), Kokneses šoseja.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā valsts teritorijā, izņemot Bauskas, Limbažu un Ludzas apkārtnēs.

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt, tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu - bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem. Tāpēc visām šīm kustībām nevajadzētu būt straujām.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu