Dienesta romāns: Zodiaka pārstāvji, kuri mēdz ieskatīties savā kolēģī

FOTO: Air Images/Shutterstock

Romantiskas attiecības ar kolēģi ir drosmīgs solis, kuru ne visi gatavi spert, tomēr, kamēr daži ir piesardzīgi un uztraucas par savu drošību, citi iemīlas, par sekām nedomājot. Astrologi ir pārliecināti, ka pieciem Zodiaka zīmju pārstāvjiem šāds neprāts būtu raksturīgāks kā citiem.

Dvīņi

Pēc būtības sabiedriskie un atvērtie Dvīņi reti saskata līniju, kas atdala personīgo dzīvi no darba. Viņi nemeklē piedzīvojumus ar nolūku, taču viegli aizraujas un var nākt pie prāta, kad viss jau aizgājis pārāk tālu. Viņiem patīk piedzīvot spilgtas jūtas un emocijas, tāpēc viņi reti liedz sev šo prieku, nedomājot par sekām.

Auns

Auniem raksturīga kaislība, impulsivitāte un mērķtiecība. Viņi var izlemt par labu romānam ar kolēģi, tam ļaujoties kā īslaicīgam hobijam. Taču tas slikti ietekmē viņu darbu – Auns kļūst nekārtīgs un var pamest savus pienākumu veikšanu. Kad viņi ir savu emociju varā, viņi var pat kliegt par savu jauno aizraušanos, un pat partnera augstākā pozīcija viņus neapturētu.

Svari

Šīs zīmes pārstāvji viegli pieķeras cilvēkiem, pat ja sākotnēji starp viņiem bija tikai darba attiecības. Īpaši vilinoši Svariem izskatās romāns ar kolēģi, pieskaitot to pie lietām, kas pieder pie aizliegtā, attiecīgi rosinot aizrautību. Tas neietekmē darbu, bet, ja attiecības beidzas, sekas var būt negatīvas.

Vērsis

Atšķirībā no citām zīmēm, Vērsim ir augsts pašdisciplīnas līmenis. Bet kas attiecas uz emocijām, šeit viņš neko nevar izdarīt ar sevi - ja viņam patīk kolēģis, viņš meklēs uzmanību. Reizēm viegls un nesaistošs flirts var novest pie nopietnas romantikas, ja vien Vērsis nepretosies vēlmei izrādīties. Bet tas, kā likums, darbu netraucēs. Ja vien, protams, mīļotais neaizrausies un nesāks risināt kaislības tieši darba vietā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir ārkārtīgi vieglprātīgi un neredz iemeslu liegt sev prieku. Viņiem šķiet, ka darba un personīgo attiecību apvienošanā nav nekā slikta. Turklāt viņi vispār nerēķinās ar apkārtējo viedokli – kam nepatīk, var apskaust klusējot. Tāpēc viņi bez vilcināšanās sāk romānus darbā un skumjas par sekām neizjūt. 

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Tagad mēs esam arī Telegram!  

Redaktors iesaka