Seksa eksperte Rita Lasmane sniedz Magonei padomus mīlas frontē

FOTO: Ekrānuzņēmums

Raidījumā "Ķibeles mūsmājās" Ieva Brante noorganizējusi Magonei Šutovienei tikšanos ar seksa un attiecību speciālisti Ritu Lasmani. 

Grūti iedomāties Latvijā vēl kādu cilvēku, kuru neveiksmes mīlas frontē vajātu tikpat ilgi un neatlaidīgi, kā "Slavenības. Bez filtra" zvaigzni Magoni Šutovieni. Lauku saimniece ar dzejnieces dvēseli pēc šķiršanās no vīra Žaņa sapņo satikt spēcīgu, gādīgu, uzticamu vīrieti, ar kuru kopā veidot harmonisku ģimeni, bet reālajā dzīvē trāpās tikai vienas vienīgas "staigājošas nepatikšanas". Kas te par vainu? Kāpēc šī sieviete pievelk tikai un vienīgi galīgi neatbilstošus vīriešus?

Šis jautājums jau ilgāku laiku nedod miera Ievai Brantei no 360TV šova "Ķibeles mūsmājās," tāpēc viņa ir noorganizējusi Magonei pārsteiguma satikšanos ar nevienu citu kā izslavēto seksa guru Ritu Lasmani.

Bet, kur ir Rita, tur pilnīgi noteikti sarunas iegūst pikantu raksturu. Abas dāmas ir vienisprātis – ja satikušies īstie cilvēki, arī gultas lietās viss būs kārtībā. Bet, lai to īsto satiktu, vispirms ir pašai skaidri jāzina, ko īsti vēlies, tāpēc nākamais uzdevums Magonei ir "Mīlas kartes" sastādīšana. Turklāt Magoni jo īpaši izbrīna Ritas apgalvojums, ka īsto vīrieti varot saost!

Redaktors iesaka