Kosova
Bitkoinu glabāšana un darījumi ar tiem nav (pagaidām) aizliegti, taču valdība ir liegusi jebkādu digitālo valūtu ieguvi. Tas darīts ar mērķi atvieglot enerģētikas krīzes sekas. Kosova saskaras ar elektroenerģijas trūkumu, tāpēc tiek meklētas iespējas, kā efektīvāk izmantot pieejamo enerģiju. Ekonomikas ministrija paziņoja, ka kriptovalūtu ieguve tiek aizliegta, un policijas uzdevums ir ne tikai sodīt, bet arī atrast punktus Kosovā, kur aizliegums tiek pārkāpts.
Nepāla
2017. gada augustā Nepālas banka paziņoja, ka "Bitcoin" ir nelegāls norēķinu līdzeklis valstī.
Ziemeļmaķedonija
Ziemeļmaķedonija pašlaik ir vienīgā Eiropas valsts, kas ir oficiāli aizliegusi kriptovalūtu – "Bitcoin", "Ethereum" un citu digitālo aktīvu izmantošanu valstī.
Krievija
Oficiāli Krievijā nav aizliegts izmantot kriptovalūtas, tomēr pastāv plašas diskusijas par digitālo valūtu aizliegšanu. Pirmie likumi, kuros tiek regulēta kriptovalūtu tirgus darbība, tika izdoti vēl 2020. gada jūlijā, nosakot nodokļus pret digitālajiem aktīviem.
Tomēr likums, kas stājās spēkā janvāra sākumā paredz, ka Krievijas iedzīvotājiem nedrīkst piederēt kriptovalūtas un citi digitālie aktīvi. Krievijas autoritārais līderis Vladimirs Putins ne reizi vien kriptovalūtas ir saistījis ar kriminālo pasauli, tādēļ viņš aicinājis pievērst uzmanību transakcijām no ārzemēm.
Pērn jūlijā ģenerālprokuratūra paziņoja, ka policijai būs tiesības konfiscēt digitālos aktīvus, par kuriem būs aizdomas, ka tie iegūti nelegāli.
Turcija
Daudzi Turcijas iedzīvotāji pievērsās kriptovalūtām pēc tam, kad lielu kritumu pieredzēja Turcijas lira un valstī pieauga inflācija. Tomēr 2021. gada 16. aprīlī Turcijas Centrālā banka izdeva rīkojumu, ar kuru tika aizliegta kriptovalūtu izmantošana norēķinos. Tajā pašā dienā Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans paziņoja, ka uzņēmumi, kuri savās operācijās izmanto kriptovalūtas, tiek pakļauti likumiem pret naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu.
Vjetnama
Vjetnamas Valsts banka paziņojusi, ka bitkoinu ieguve, operācijas un citāda izmantošana ir nelegāla norēķinos. Ja tas tomēr tiek darīts, tad sods par bitkoinu izmantošanu norēķinos ir no 5600 līdz 7500 eiro. Tiesa gan, likumi neaizliedz bitkoinus izmantot kā aktīvus.