Mairis Briedis atbildējis uz boksa promotiera Edija Hērna skarbo kritiku

Mairis Briedis

FOTO: Jānis Škapars / TVNET

Pašmāju bokseris Mairis Briedis sarunā ar "iFL TV" komentējis Edija Hērna asos izteikumus par latvieša neseno lēmumu izveidot tetovējumu ar Džeika Pola tematiku.

Tāpat Briedis atklāja, ka gatavojas savai nākamajai cīņai, kas paredzēta martā Austrālijā pret Džeju Opetaiju.

"Ziniet, tā ir mana dzīve un mana izvēle. Vienmēr jāskatās uz sevi, nevis uz kāda cita darbiem. Tas ir mans ķermenis. Tas ir kā pokerā - eju uz visu banku. Jā, tā ir traka ideja man un priekš manas ģimenes, bet redzēsim, kas notiks turpmāk. Ceru, ka šādas idejas realizēsies dzīvē, lai cīnītos pret skaļiem vārdiem ASV. Tāds ir arī Pola vārds," teica Briedis.

24 gadus vecais Pols savas boksera karjeras laikā aizvadījis piecas cīņas, visās izcīnot uzvaru.

Polu Briedis raksturoja kā gudru cilvēku, kurš prot piesaistīt sabiedrības uzmanību. "Ir cilvēki boksa pasaulē, kuriem no viņa vajadzētu mācīties," teica Briedis. "Viņš ir atraktīvs puisis."​

Hērns uzskata, ka pasaules pirmajam numuram pirmā smagā svara divīzijā nevajadzētu uz cīņu saukt "Youtube" slavenību. Tas esot apkaunojoši.

"Edij, esmu gatavs! Izsaki man labu piedāvājumu un mēs parādīsim fantastisku boksa cīņu ar Lorensu Okoliju. Tu klusēji. Bet tagad esi izteicies. Uz priekšu..." norādīja Briedis.

"Viņš teica, ka neesmu nopietns? Taču tagad runā par mani. Tas ir mans ķermenis. Darīšu visu, lai sasniegtu savus mērķus."

Briedis sacīja arī, ka labprāt boksa ringā tiktos ar slaveno meksikāni Saulu "Kanelo" Alvaresu.

13. janvārī Briedis nosvinēja savu 37. dzimšanas dienu. Savas profesionāļa karjeras laikā viņš izcīnījis 29 uzvaras, no kurām 20 bijušas ar nokautu.

Redaktors iesaka