Durents guvis nopietnu savainojumu. Nespēlēs vismaz vienu mēnesi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Kevins Durents sastiepis kreisās kājas ceļgala iekšējo saiti, ziņo Bruklinas "Nets".

Komanda gan neprecizē viņa atgriešanās laiku, bet ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis ziņo, ka "Nets" kluba iekšienē ir informācija, ka Durents atgriezīsies pēc 4-6 nedēļām.

20.februārī Klīvlendā norisināsies NBA Visu zvaigžņu spēle, kuras līdzjutēju balsojumā Durents ir Austrumu konferences līderis.

Durents savainojumu guva sestdienas mača otrās ceturtdaļas piektajā minūtē, kad aizsardzībā saskrējās ar komandas biedru. Basketbolists nākamajā uzbrukumā vēl bija laukumā, taču pēc minūtes pārtraukuma devās uz ģērbtuvēm.

"Nets" mājas spēlē ar rezultātu 120:105 izcīnīja uzvaru pār Ņūorleānas "Pelicans".