VIDEO ⟩ Brīdina par strauji apledojošiem autoceļiem Pierīgā. Ķekavas-Baldones ceļā notikusi avārija

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Pierīgā un līdz pat 100 kilometru rādiusā no Rīgas uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem strauji veidojas apledojums un satiksme ir stipri palēnināta, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā VSIA "Latvijas valsts ceļi".

Tajā skaidro, ka apledojums veidojas stiprā vēja un sniega dēļ. Autobraucējiem ir jārēķinās ar papildu laiku ceļā, jābūt īpaši piesardzīgiem pie stūres un jāizvērtē nepieciešamību doties ceļā.

Patlaban apledo Rīgas apvedceļi A5 un A4 visā garumā, Jelgavas (A8), Bauskas (A7), Tallinas (A1), Valmieras (A3) šosejas visā garumā, Liepājas šoseja (A9) līdz Saldum, kā arī Ventspils šoseja (A10) līdz Tukumam un Talsu apkārtnē.

Tāpat apledo Vidzemes šoseja (A2) līdz Raunas pagriezienam, Daugavpils šoseja (A6) līdz Aizkrauklei; autoceļš Tīnūži - Koknese (P80) līdz Skrīveru pagriezienam, kā arī ceļi Daugavpils apkārtne.

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienests strādā, lai braukšanas apstākļus uzlabotu, taču šādos laika apstākļos šie darbi nav efektīvi un apledojums var veidoties atkārtoti.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem uzņēmums aicina informēt, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī "Latvijas valsts ceļi" kontos sociālās saziņas tīklos "Twitter" un "Facebook".

Tikmēr sociālajos tīklos kāds lietotājs ievietojis video, kur uz Ķekavas-Baldones ceļa notikusi avārija, vieglajam auto ieslīdot grāvī. Pagaidām nav ziņu, vai negadījumā ir kāds cietušais.

Aktuālākās ziņas