Gluzunovas bērnu tēvs atzīstas, ka krāpis Elīnu ar mīļāko

Jau pirmdien pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks realitātes seriāla "Ģimene burkā" jaunās sezonas sērijas. Skatītājus pirmajās sērijās gaida atkalredzēšanās ar Artjomu Gluzunovu, kurš kopā ar dzīvesbiedreni Elīnu vēl nesen TV kamerām izrādīja savu ģimenes dzīvi.

Artjoms ir labos draugos ar Agritu un ieradies pie viņas viesos – vārds pa vārdam, līdz saruna ievirzās arī par pēdējā laika skaļāko šovbiznesa skandālu – Gluzunovu šķiršanos pēc deviņu gadu kopdzīves.

"Man dzīvē viss ir mainījies," stāstu iesāk Artjoms un izkrata sirdi Agritai, atzīstot, ka attiecību laikā ļāvies sānsolim un meklējis mierinājumu citas sievietes gultā. Tiesa, piebilstot, ka "sagrēkojis" vienu reizi un ar mīļāko nav veidojies nekas nopietns.

"Es negāju pa kreisi, es meklēju mierinājumu," savu rīcību skaidro Artjoms, saucot to par nejaušu gadījumu, un atklāj, ka attiecībās ar mīļāko vienojis tikai "špohen-bohen".

Tāpat viņš atklāj šķiršanās aizkulises, sakot, ka nesaskaņas abu starpā briedušas jau labu laiku. Tikmēr Agrita spriež, ka kopš aiziešanas no mājām Artjomam nemaz neklājas tik slikti, un mudina šķiršanās karstumā nepiemirst par bērniem un savstarpējo cieņu vienam pret otru.

Nesen izdevumam "Kas Jauns?" Elīna atzīna, ka abi izšķīrušies jau pagājušajā gadā. "Mēs sevi šajās attiecībās sen bijām izsmēluši," sacīja Elīna, norādot, ka abu starpā bijuši "visādi aizvainojumi".

Elīna šobrīd sākusi jaunas attiecības, taču uzsver, ka tas neesot bijis šķiršanās iemesls. "Mūsu šķiršanās iemesls nav saistīts ar to, ka gribējām mesties jaunās attiecībās, bet gan tas, ka mums vairs nebija resursu, ko varētu viens otram dot un saņemt. Vienkārši pienāca brīdis, kad saproti – ar šo cilvēku laiks ir beidzies..." izdevumam "Kas Jauns?" sacīja Elīna, novēlot savam bijušajam mīļotajam būt laimīgam.

Savukārt Artjoma versija par šķiršanos atšķīrās no Elīnas paustā.

Artjoms žurnālam "Privātā Dzīve" atklāj, ka nojautis, ka Elīnai uzradies jauns kavalieris, taču Elīna to esot noliegusi. Abu starpā izcēlies strīds un tikusi iesaistīta pat policija.

"Uzrakstīja pieteikumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, kas man liedz tuvoties mūsu dzīvesvietai tuvāk par 50 metriem. Bērnus varu satikt tikai pie savas mammas," tā Artjoms, piebilstot, ka Elīna esot viņu izlikusi no dzīvokļa un šobrīd "dara visu, lai ieriebtu".

Artjoms šobrīd apmeties viesnīcā Rubenē un cer, ka bērnu dēļ spēs saglabāt draudzīgas attiecības ar Elīnu.

Kā zināms, pāris bija kopā aptuveni deviņus gadus. Lai arī abi nebija oficiāli precējušies, Elīna pieņēma Artjoma uzvārdu un abi ir vecāki trim bērniem.

Redaktors iesaka