Dāmas ar "vecmeitas gēnu" jeb Zodiaka pārstāves, kurām ir visgrūtāk apprecēties

Apollo.lv
Dāmas ar "vecmeitas gēnu" jeb Zodiaka pārstāves, kurām ir visgrūtāk apprecēties
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Unsplash

Lai arī precības mūsdienās nudien netiek uzskatītas par vienīgo laimīgas dzīves garantu, nevar noliegt, ka veiksmīgas attiecības vairumam ir viena no svarīgākajām dzīves sastāvdaļām. Par to, kuru Zodiaka zīmju sievietēm visbiežāk neveicas mīlas frontē, vēsta portāls "Postimees".

Vērsis

Zem šī zvaigznāja dzimušie izceļas ar lojālu raksturu un nesatricināmu mieru. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nemīl savu dzīvi pavadīt naktsklubos un trokšņainās ballītēs - viņi priekšroku dod mierīgam vakaram mājās ar filmu un mīļoto cilvēku pie sāniem.

Šīs kvalitātes Vērša zīmes dāmas padara par "mājās sēdētājām", kas lielai daļai vīriešu, kuri alkst pēc piedzīvojumiem un izklaides, šķiet pagalam garlaicīgi. Šī situācija var novest pie sānsoļiem, kurus ģimeniskās un uzticīgās Vērša zīmē dzimušās nespēj piedot. Šīm dāmām vislabāk piemēroti būs ģimeniskie un jūtīgie Vēža zīmes vīrieši.

Svari

Inteliģentie un spriestspējīgie Svaru zīmes pārstāvji ir apveltīti ar dabīgu šarmu, kas pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus. Viņi ir komunikabli un bieži atrodas uzmanības centrā. Tiesa, šīm īpašībām pretī stāv Svaru neizlēmīgums, kas bieži vien iedragā viņu attiecības.

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvju dāmu mūžīgā svārstīšanās bieži vien kaitina viņu partnerus. Attiecībās ar zem šī zvaigznāja dzimušajām nereti trūkst spontanitātes un tiešuma, tādēļ pat sadzīviski jautājumi kļūst par neizturami ilgām diskusijām. Astrologi šīm dāmām iesaka sākt attiecības ar Auna zīmē dzimušajiem, kas nebaidās pārņemt kontroli un vadīt savu partneri produktīvākajā virzienā.

Mežāzis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāves nudien nav tipiskās "mājās sēdētājas" - Mežāža zīmes dāmām prioritāšu priekšgalā vienmēr ir pašrealizācija un karjera. Neskatoties uz to, arī šīs dāmas vēlas maigumu un rūpes.

Daudzus vīriešus baida šo izlēmīgo sieviešu dzīmes ritms un vēlme pašām pilnībā kontrolēt savu dzīvi. Mežāža zīmē dzimušajām labs kompanjons var būt Strēlnieks, kurš ļoti novērtē partneri, kura nav atkarīga no viņa.

Ūdensvīrs

Šīs noslēpumainās un orģinālās Zodiaka zīmes pārstāves ar savu košo izskatu un šarmanto uzvedību ātri piesaista dažādu kungu uzmanību. Tiesa, stabilas attiecības viņām traucē veidot priekšstats par savu "ideālo vīrieti", kas liek atteikties no romantiskām attiecībām un nemitīgi gaidīt "princi baltā zirgā".

Šīm dāmām laba saderība var veidoties ar emocionālajiem un uzmanīgajiem Skorpioniem vai Zivīm - šie vīrieši ir gatavi patiesi ieklausīties partneres vēlmēs un darīt visu, lai padarītu viņu laimīgu.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Tagad mēs esam arī Telegram!  

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu