Elīnas Gluzunovas bērnu tēvs desmit gadus precējies ar citu sievieti

Artjoms Gluzunovs

FOTO: Ekrānuzņēmums

Pavisam nesen sabiedrību pāršalca Gluzunovu šķiršanās skandāls, nu 360TV realitātes seriālā "Ģimene burkā" viesojoties pie Agritas Bindres-Blumenauas, Artjoms atklājis laulības dzīves aizkulises – viņš ne tikai krāpis savu sievu, bet attiecību laikā bijis precējies ar citu sievieti.

Ar taizemieti Artjoms saskatījies, apmeklējot masāžu pirms desmit gadiem, iemīlējies un pēcāk ar sievieti mijis arī gredzenus. Kopdzīve gan izrādījusies īsa, sieva bijusi spiesta Latviju pamest un abi laulātie vairs nav tikušies.

Artjoms pieļauj, ka tās varētu būt bijušas aprēķina laulības un sievieti nav vadījusi mīlestība, taču viņš gan esot bijis iemīlējies. Kad Agrita vaicā, vai tas ir pieņemami dzīvot attiecībās, kurās aug bērni un būt laulībā ar citu, Artjoms atbild lakoniski: "Es tur neredzu nekādas problēmas."

Tiesa, Artjoms sarunā liek manīt, ka viņa dzīvesbiedrene gan nav bijusi mierā ar šo situāciju: "Elīna mani visu laiku zāģēja – kad tu izšķirsies, kad mēs beidzot apprecēsimies? Bet ja godīgi, es neredzēju to cilvēku, ar kuru tiešām gribu apprecēties."

Kā zināms, pāris bija kopā aptuveni deviņus gadus. Lai arī abi nebija oficiāli precējušies, Elīna pieņēma Artjoma uzvārdu un abi ir vecāki trim bērniem.

Redaktors iesaka