Modele Bella Hadida atmetusi alkohola lietošanu, jo vairs nespēja sevi kontrolēt

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Rw/mpi/capital Pictures

Pēc tam, kad modeles Bellas Hadidas (25) ārsts parādījis, ko alkohols nodara smadzeņu darbībai, viņai kļuvis sarežģīti turpināt līdzšinējos ieradumus. 

"Esmu pietiekami daudz dzērusi," sacīja Hadida, kura pirms sešiem mēnešiem nolēma atmest alkohola lietošanu.

"Man patika alkohols, tomēr es nonācu punktā, kurā sāku atcelt ballīšu apmeklēšanu, jo zināju, ka tajās nespēšu sevi kontrolēt." 

Modele septembrī nākusi klajā kā līdzīpašniece uzņēmumam "Kin", kurš ražo bezalkoholiskos dzērienus. Šādu lēmumu viņa pieņēmusi pēc tam, kad bezalkoholiskie augu valsts kokteiļi palīdzējuši cīnieties ar trauksmi, izdegšanu un Laima slimību.

Intervijā "InStyle" modele un uzņēmēja paskaidroja: "Es vairs nejūtu vajadzību lietot alkoholu, jo zinu, kā tas mani ietekmē trijos no rīta, kad pamostos ar trauksmi un domām par to, ko esmu teikusi vidusskolas izlaidumā. Tam ir nebeidzama ietekme, būtībā ir zināms, ka pāris dzērieni izraisa stresu un sāpes, tie nepalīdz." 

Modele atzīst, ka tuvākajā nākotnē vēlas turpināt būt atturībniece. 
 


Vēl nesen modele dalījusies arī pārdomās par garīgo veselību. "Sociālie tīkli nav īsti. Visi tie, kuri cieš, lūdzu, atcerieties to. Dažreiz viss, kas jums ir jādzird, ir - jūs neesat vieni. No manis jums - jūs neesat vieni! Es jūs mīlu, es jūs redzu, es jūs dzirdu. Pašpalīdzība un mentālā saslimšana, ķīmiskais disbalanss nav lineārs, un tas gandrīz vienmēr ir kā brauciens karuselī, pilnā ar šķēršļiem. Bet es gribu, lai jūs zināt, ka tuneļa galā vienmēr ir gaisma un karuselis kādreiz arī beigsies.

Vienmēr ir iespēja sākt no jauna, bet man palīdz apziņa - pat ja tas ilgst dienām, nedēļām, vai pat mēnešiem, kļūst labāk," pie sekotājiem vēršas 25 gadus vecā modele.

"Man pagāja ilgs laiks, lai es sev to ieskaidrotu, bet man ir bijuši tik daudz lūzuma punktu un izdegšanu, lai zinātu - ja tu strādāsi pietiekami smagi ar sevi, pavadīsi laiku vienatnē, lai saprastu savas traumas, "trigerus", priekus un izkoptu rutīnu, tu būsi spējīgs saprast vai iemācīties vairāk par paša sāpēm un to, kā ar tām tikt galā," veiksmes formulu atklāj viņa.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu