"Man smiekli par tām nenāca." Roberto Meloni pauž skarbu viedokli par "Supernovas" joku dziesmām (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Dziedātāja Roberto Meloni grāmatas ''Piedzīvojumi virtuvē'' prezentācijas pasākums.
Dziedātāja Roberto Meloni grāmatas ''Piedzīvojumi virtuvē'' prezentācijas pasākums. Foto: Edijs Pālens/LETA

Noskaidrotas visas dziesmas, kuras piedalīsies konkursā "Supernova", lai iegūtu ceļazīmi uz "Eirovīziju". Tiesa, dažas no tām iesniegtas kā joku dziesmas, par kurām pašmāju ļaudīm ir divējāds viedoklis. 

Dziedātājs, šovmenis un pavāršova "La Dolce Vita" vadītājs Roberto Meloni izdevumam "Privātā Dzīve" pauda skarbu viedokli par šī gada vietējās atlases izvēlētajām dziesmām. 

"Manuprāt, ir neadekvāti un bezgaumīgi piedāvāt "Eirovīzijai" lētu joku dziesmu, turklāt tas ir vecmodīgi. Es paklausījos pusfinālam izvēlētās joku dziesmas, un lielākoties tajās nekā nav.

Man smiekli par tām nenāca.

Manuprāt, tāda jokošanās neuzrunās skatītājus Eiropā. Jāatceras tomēr, ka dziesma pārstāvēs visu Latviju. Jā, mums Pirātos arī bija tāds šovs, bet tas bija absolūti pārdomāts. Šogad es novēlu veiksmi Aminatai un Markum Rivam," uzsver Roberto.

Kulinārijas šova vadītājs un dziedātājs divreiz ir piedalījās Eirovīzijā – 2007. gadā ar konkursam izveidotu apvienību "Bonaparti.lv" un 2008. gadā – grupu "Pirates of The Sea". Pirāti, kurus daudzi tolaik uztvēra vien kā komisku šovu, pat iekļuva konkursa finālā un ierindojās 11.vietā. 

Eirovīzijas nacionālās atlases uzvarētājgrupas Pirates of the Sea dalībnieki Jānis Vaišļa (no kreisās), Aleksandra Kurusova, Roberto Meloni un Candy piedalās preses konferencē muzikālajā krodziņā Čau, Rasma pirms izlidošanas uz Eirovīzijas dziesmu konkursu Serbijā.
Eirovīzijas nacionālās atlases uzvarētājgrupas Pirates of the Sea dalībnieki Jānis Vaišļa (no kreisās), Aleksandra Kurusova, Roberto Meloni un Candy piedalās preses konferencē muzikālajā krodziņā Čau, Rasma pirms izlidošanas uz Eirovīzijas dziesmu konkursu Serbijā. Foto: Ieva Čīka/LETA
Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu