Video ⟩ "Rīgas" komandas zaudējumu sērija MHL čempionātā sasniedz 14 spēles

HK "Rīga" hokejisti
HK "Rīga" hokejisti Foto: hk Rīga

"Rīgas" komanda otrdien cieta savu 14. zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL).

Rīdzinieki viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Stupino "Kapitan" komandas pārākumu.

Vienīgos vārtus viesiem guva Roberts Petrovičs, kurš otrā perioda 13. minūtē pēc Ģirta Silakalna piespēles noslēdza ātru pretuzbrukumu. "Rīga" gan vadībā bija nepilnas divas minūtes.

Petrovičs bija arī vienīgais no "Rīgas" hokejistiem, kurš realizēja pēcspēles metienu.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti.

"Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 30 punktiem 49 mačos ierindojas 15. vietā.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13. vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.