VIDEO ⟩ Četru auto sadursme rada iespaidīgu sastrēgumu Pļavniekos

FOTO: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Pļavniekos 1. februāra rītā avarēja četras automašīnas, kas pilnībā bloķēja vienu no maģistrālajām ielām. Kilometriem gari sastrēgumi un vadītāju stāsti par pieredzēto apkopoti TV3 raidījumā "Degpunktā".

Tiem autovadītājiem, kuru ceļā ap plkst. 10 bija Krustpils ielas posms no apļa zem Dienvidu tilta līdz pat Katlakalna ielai, nācās nedaudz atlikt savus priekšpusdienas plānus, jo pie paša krustojuma sadūrušies vairāki automobiļi, kas pēc notikušā pilnībā bloķējuši satiksmi.

Sastrēgumā, no kura nebija nekādas izejas, stāvēja visi, pat policisti un apbedīšanas biroja vīri, kuri bija ceļā uz bērēm. Pirmais turpat aiz sasistajiem auto apstājās Jānis: "Visi lēnām brauca, un pēkšņi vieglā automašīna ietriecās kravas auto. Es pat nemanīju, kā tas notika."

Vissmagāk avārijā cieta pats mazākais auto – kādas jaunas sievietes vadītā "Toyota Yaris". Vadītāja Alīna stāstīja, ka pie vainas bijis kāds "City Bee" auto: ""City Bee" auto nesabremzēja, ļoti lielā ātrumā skrēja garām, paķēra manu sānu un ar inerci es ietriecos kravas automašīnā. Vadītājs vainu atzīst, bet jau stundu gaidām policiju."

Alīnas auto pēc sadursmes apturējis desmitiem tonnu smags kravas auto, kas atradies labajā joslā. Pie tā stūrēs sēdēja Ēriks: "Gaidīju, kad iedegsies zaļais gaismas signāls luksoforā un sajutu sitienu. Manai mašīnai jau nekas nav, bet prom arī nevaru braukt, jo iesaistītas četras mašīnas."

Vairāk informācijas skaties "Degpunktā" sižetā

Aktuālākās ziņas