S, 28.01.2023.

FOTO ⟩ Uz Pekinu devusies trešā Latvijas delegācijas grupa

LETA
Uz Pekinu devusies trešā Latvijas delegācijas grupa
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Trešdien, 2. februārī, uz Pekinu izlidojusi arī trešā daļa Latvijas olimpiskās delegācijas.

Trešdien uz Pekinu devās Latvijas vīriešu hokeja izlase, biatloniste Baiba Bendika un viņas treneris Ilmārs Bricis, distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka un kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks.

Tieši pirms nedēļas kā pirmie uz Pekinu devās 20 atlēti - Latvijas kamaniņu izlases komanda ar desmit sportistiem un pieciem treneriem, distanču slēpotāji ar pieciem atlētiem un četriem apkalpojošā personāla pārstāvjiem, trīs skeletonisti un pieci treneri, kā arī šorttrekists Roberts Krūzbergs un viņa palīgs.

Savukārt pirmdien uz Pekinu izlidoja Latvijas bobsleja komanda ar pieciem sportistiem un pieciem treneriem, kā arī šorttrekists Reinis Bērziņš, kalnu slēpotāja Liene Bondare, ziemeļu divcīņas sportists Markuss Vinogradovs un ātrslidotājs Haralds Silovs kopā ar saviem treneriem.

Februārī gaidāmajās 2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs 57 sportisti 11 sporta veidos. Latvijas karognesēji Pekinas olimpiskajās spēlēs būs kamaniņu braucēja Elīza Tīruma un hokejists Lauris Dārziņš.

Pekinas olimpiskās spēles notiks no 4. līdz 20.februārim.

Latvijas komandas sastāvs dalībai Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs:

ātrslidošana: Haralds Silovs;

biatlons: Baiba Bendika;

bobslejs: Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis, Dāvis Spriņģis, Edgars Nemme, Emīls Cipulis;

skeletons: Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Endija Lāsma Tērauda;

kamaniņu sports: Kendija Aparjode, Elīza Tīruma, Elīna Ieva Vītola, Kristers Aparjods, Gints Bērziņš, Artūrs Dārznieks, Roberts Plūme, Mārtiņš Bots, Juris Šics, Andris Šics;

daiļslidošana: Deniss Vasiļjevs;

šorttreks: Roberts Krūzbergs, Reinis Bērziņš;

distanču slēpošana: Kitija Auziņa, Patrīcija Eiduka, Samanta Krampe, Estere Volfa, Baiba Bendika, Raimo Vīgants, Roberts Slotiņš;

kalnu slēpošana: Liene Bondare, Miks Zvejnieks;

ziemeļu divcīņa: Markuss Vinogradovs;

hokejs: Ivars Punnenovs, Jānis Kalniņš, Kristers Gudļevskis, Oskars Cibuļskis, Ralfs Freibergs, Kristaps Zīle, Roberts Mamčics, Patriks Ozols, Jānis Jaks, Uvis Jānis Balinskis, Nauris Sējējs, Lauris Dārziņš, Nikolajs Jeļisejevs, Mārtiņš Karsums, Miks Indrašis, Rihards Bukarts, Rodrigo Ābols, Andris Džeriņš, Oskars Batņa, Deniss Smirnovs, Renārs Krastenbergs, Mārtiņš Dzierkals, Kaspars Daugaviņš, Ronalds Ķēniņš, Gints Meija.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu