Viktorija Bekhema jau 25 gadus ēd vienu un to pašu maltīti (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Craig Barritt/AFP

Deivids Bekhems (46) podkāstā "The River Cafe’s Table 4" atklāj, ka viņa sieva Viktorija Bekhema (47) jau 25 gadus ēd vienu un to pašu maltīti. 

“Viņa ēd tikai grilētu zivi un tvaicētus dārzeņus. Viņa ļoti reti izvēlēsies ko citu,” viņš smejoties skaidro. “Vienīgā reize, kad viņa pagaršoja to, kas ir bijis arī uz mana šķīvja, patiesībā bija tad, kad viņa bija stāvoklī ar Hārperu. Tas bija ļoti liels pārsteigums... Tas joprojām ir viens no maniem mīļākajiem vakariem. Es nevaru atcerēties, kas tieši bija tas, ko viņa apēda, bet es zinu, ka kopš tā laika viņa to nav ēdusi!"

Lai gan tas izklausās pārspīlēti, arī Viktorija apgalvojumam piekrīt. Viņa esot izvēlīga ēdāja, ikdienā viņas maltītes netiek gatavotas, izmantojot eļļu, sviestu vai jebkādas mērces. Viktorijas iecienītākais ēdiens esot pilngraudu tostermaize ar nedaudz sāls. 

Tomēr Deivids virtuvē nebaidās eksperimentēt ar garšām. Viņš nonācis pie interesantas atklāsmes: "Katru sestdienu, kad mēs devāmies pie vecmāmiņas, mielojāmies ar vistas nūdeļu un klimpu zupu... Tā es tiku audzināts. Kā arī pīrāgi, zuši želejā, biezenis. Tie bija labumi no dzīves Īstendā." 

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu