VIDEO ⟩ "Viņš bija diezgan agresīvs." Krasta ielā notikusi pretrunīga autoavārija

Krasta iela.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Trešdien, 2. februārī, notikusi autoavārija Rīgā, Krasta ielā. Vieglais auto vienā brīdī nonāca kravas auto priekšā un attapās jau braukšanai pretējā virzienā, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā".

Kravas auto vadītāja logā ieliktais vārds ”Mieriņš” noteikti nebija atbilstošs autovadītāja uzvedībai pēc šīs dienas avārijas. Tā ar ironiju saka sadursmē iesaistītās “Citroen” automašīnas vadītāja. Sieviete kopā ar meitu mēroja ceļu no Ogres uz Rīgu, taču brauciens negaidīti apstājās Krasta ielā.

“Braucu pa savu joslu, nepārkārtojos, es viņu redzēju kreisajā pusē. Man pat neienāca prātā, braucot mierīgi ar 70 kilometriem stundā, ka būs tāds trieciens. Sagrieza mašīnu viņam priekšā un kravas mašīnai blakus.

Es viņam prasīju, vai viņš zina, ko ir izdarījis. Saņēmu atbildi, ka man nevajagot braukt viņam “aklajā zonā”. Kas tā par atbildi? Viņš pats ir vainīgs, jo neredzēja mani,” norāda “Citroen” vadītāja.

Pēc sitiena vieglais spēkrats kādu brīdi atradās smagā auto priekšā un kravas automašīna turpināja kustību. Visticamāk, triecienu kravas auto pat nejuta. “Citroen” vadītāja domā, ka smagās automašīnas šoferis gribēja pārkārtoties blakus joslā. Pats kravas auto vadītājs komentēt notikušo nevēlējās.

“Viņš bija diezgan agresīvs. Izlēca no mašīnas un teica, ka nav vainīgs. Meita gribēja nobildēt viņa mašīnu un viņu pašu, tad gandrīz pacēla roku pret meitu. Es vēl viņu atgrūdu nost,” stāsta autovadītāja.

Plašāk par sadursmi "Degpunktā" sižetā

Aktuālākās ziņas