Aparjode pirmajos divos treniņbraucienos uzrāda trešo un ceturto labāko laiku

Kendija Aparjode
Kendija Aparjode Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode Pekinas olimpisko spēļu pirmajos divos treniņbraucienos ieņēmusi trešo un ceturto vietu.

Aparjode pirmajā treniņbraucienā atpalika 0,321 sekundi no Krievijas Olimpiskās komitejas sportistes Jekaterinas Katņikovas, kura finišēja 59,467 sekundē, esot ātrākajai pirmajā treniņbraucienā, un ierindojās ceturtajā vietā.

Savukārt otrajā braucienā Aparjode ieņēma trešo vietu, zaudējot 0,496 sekundes ASV kamaniņu braucējai Emīlijai Svīnijai, kura trasi veica 59,345 sekundēs.

Pirmajā treniņbraucienā trešais ātrākais finiša laiks izdevās Elīzai Tīrumai, kura piekāpās Katņikovai 0,176 sekundes, taču otrajā braucienā viņa ieņēma vien astoto vietu, zaudējot Svīnijai 0,783 sekundes.

Tikmēr Elīna Ieva Vītola pirmajā braucienā ierindojās 14.pozīcijā, atpaliekot no labākā rezultāta 1,85 sekundes, bet, veiksmīgāk izbraucot trasi otrajā braucienā, viņa ieņēma piekto vietu, zaudējot 0,592 sekundes Svīnijai.

Ceturtdien treniņbraucienus aizvadīs arī B grupā, kurā ir pasaules kausa pirmo trīs vietu ieguvējas Vācijas sportistes Jūlija Taubica un Natālija Geizenbergere un austriete Madeleine Egle.

Sestdien un svētdien kamaniņu braucējas aizvadīs vēl pa diviem treniņbraucieniem, bet cīņu par medaļām dāmas sāks 7.februārī.