Vardarbībā apsūdzētais Kristaps Strūbergs pamet grupu "Singapūras satīns" (13)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Kristaps Strūbergs
Kristaps Strūbergs Foto: F64

Pagājušā gada maijā plašu rezonansi izraisīja grupas "Singapūras satīns" dalībnieka Kristapa Strūberga bērnu mātes, improvizācijas teātra "Tea Tree" dibinātājas Mairitas Rosickas paziņojums, ka viņa aiziet no vardarbīgām attiecībām. Strūbergs gan apsūdzības noliedza un solīja iet oficiālu ceļu patiesības noskaidrošanai. Nu mūziķis nācis klajā ar skaļu paziņojumu. 

Pagājušā gada maijā plašu rezonansi izraisīja joku repa grupas "Singapūras satīns" mūziķa Kristapa Strūberga sievas un divu bērnu mammas Mairitas Rosickas ieraksts vietnē "Twitter", kurā viņa paziņoja, ka aiziet no vardarbīgām attiecībām un lūdz sabiedrības finansiālu atbalstu. 

Nu Strūbergs vietnē "Instagram" paziņojis, ka publiskā skandāla dēļ pamet grupu "Singapūras satīns". 

"Mani draugi! Līdzbiedri, atbalstītāji! Un arī citādi domājošie! Kā jūs zināt, jau gandrīz gadu esmu "ierauts" publiskā privāto lietu kārtošanā ar manu bijušo sievu Mairitu, kura man radījusi "sievu sitēja" tēlu, un man nesaprotamu iemeslu dēļ turpina to darīt no jauna. Tāpat kā pērn, arī tagad varu tikai atkal atkārtot: es neesmu sitis savu sievu un neesmu vērsis pret viņu nekādu vardarbību...

Diemžēl šie publiskie paziņojumi ietekmē arī visu mūsu grupu. Tādi virsraksti kā "Singapūras satīns" dalībnieka sieva cīnās pret vīra vardarbību" met ēnu uz visu grupu, kurā bez manis ir vēl septiņi dalībnieki - radot iespaidu, ka viņi mani piesedz. Es labi apzinos, ka šāda publicitāte grupas attīstībai un radošajam garam dod triecienu, kas traucē radīt jaunas dziesmas un rada nepatiesu iespaidu par visu grupu.

Kristaps Strūbergs nav viss "Singapūras satīns", un "Singapūras satīns" nav tikai Kristaps Strūbergs.

Tāpēc, lai izbeigtu grupas saistīšanu ar manām personīgajām problēmām, es no šī brīža līdz mēs atrisināsim savas attiecības, aizeju no dalības grupā "Singapūras satīns".

Maniem muzikālajiem kolēģiem grupā ir lieli un radoši plāni, kurus es negribētu sagraut. Es tiešām vēlu, lai "Singapūras satīns" sasniedz jaunus muzikālus augstumus. Šobrīd bez manis. Tikmēr es turpināšu savu cīņu," vietnē "Instagram" rakstīja Strūbergs. 

Šis paziņojums izskanējis neilgi pēc viņa bijušās sievas Mairitas Rosickas intervijas TVNET Grupas tiešsaistes žurnālam "Klik", atklājot iepriekš neizskanējušas detaļas par abu attiecībām.

Komentāri (13)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu