Sv, 2.10.2022.

VIDEO ⟩ Pēc incidenta pie Tīnūžu apļa kravas auto palīdzība jāgaida vairāk nekā desmit stundas

Apollo.lv
Pēc incidenta pie Tīnūžu apļa kravas auto palīdzība jāgaida vairāk nekā desmit stundas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: OlegRi/Shutterstock

Kravas mašīnai saslīdot pie Tīnūžu apļa, palīdzību nākas gaidīt vairāk nekā desmit stundas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Kravas auto vadītājam Vladimiram paveicies, jo viņa auto pārvadātā krava sverot vien aptuveni četras līdz piecas tonnas. Ja tā būtu smagāka, iespējams, negribētā apstāšanās grāvī būtu bijusi krietni vien nepatīkamāka.

Vīrietis stāsta, ka braucot ceļš bija apledojis. Iepriekšējā dienā lija lietus, un tad uznāca sals. "Es divos naktī izbraucu no pasta un līdz šai vietai braucu aptuveni stundu. Šeit mani sanesa," norādīja kravas automašīnas vadītājs.

Lai arī negadījums nebūt nav nopietns, krava aizkavēsies vismaz 12 stundas. Vismaz līdz šim nevienam nebija izdevies palīdzēt Vladimiram.

"Es stāvēju tur pie staba. Līdz šejienei mēs jau esam auto izvilkuši. Redziet, tur to stabu "noņēmu". Spoguli sev sasitu. Tā es stāvēju tur tālāk. Gribējām uzmanīgi, uzmanīgi izvilkt, bet nu nekā nesanāk," atklāj vīrietis.

Aptuveni stundu pēc raidījuma paviesošanās negadījuma vietā arī autobraucēju aplikācijā "Waze" pazudusi atzīme par negadījumu, kas nozīmē, ka, visticamāk, evakuatoram tomēr izdevies palīdzēt Vladimiram, un viņa vestie pasta sūtījumi turpināja savu ceļu uz Rēzekni.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu