Pk, 27.01.2023.

FOTO ⟩ Daiļslidotājs Vasiļjevs olimpiskajās spēlēs piedzīvo kritienu

LETA
Daiļslidotājs Vasiļjevs olimpiskajās spēlēs piedzīvo kritienu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs ceturtdien Pekinas olimpiskajās spēlēs izvēles programmā piedzīvoja nelielu kritienu, taču tas neliedza viņam uzlabot savu pozīciju un ieņemt vietu starp labākajiem 15 daiļslidotājiem.

Vasiļjevs, kurš savu izvēles programmu slidoja kā devītais sacensību dalībnieks, piedzīvoja nelielu kritienu jau pirmajā lēcienā, taču atlikušo daļu izpildīja bez nozīmīgām kļūdām.

Latvijas daiļslidotājs nopelnīja 84,75 punktus par tehniskajiem elementiem un 83,66 punktus par programmas komponentēm, taču viens punkts viņam tika atņemts, summā tiekot novērtētam ar 167,41 punktu.

Uzvaru izcīnīja Čens, kurš izvēles programmā nopelnīja 218,63 punktus, bet summā sakrāja 332,6 punktus, sasniedzot izcilu rezultātu un apsteidzot tuvāko sekotāju par 22,55 punktiem. Pirms četriem gadiem Čens Phjončhanas olimpiskajās spēlēs individuālajās daiļslidošanas sacensībās ieņēma piekto vietu.

Otrajā vietā ierindojās japānis Juma Kagijama ar 201,93 punktiem par izvēles programmu un summā sakrātiem 310,05 punktiem, kamēr uz goda pjedestāla viņam sekoja tautietis Šoma Uno ar 187,1 punktu par izvēles programmu, sakrājot 293 punktus kopā.

Tikmēr divkārtējais olimpiskais čempions japānis Juzuru Hanju ieņēma ceturto vietu, sakrājot 283,21 punktu.

Šā gada Eiropas meistarsacīkšu bronzas medaļas īpašnieks pēc īsās programmas ar 85,30 punktiem ieņēma 16.vietu. No trešās vietas, ko ieņem cits šveicieša Stefana Lambjēla audzēknis japānis Šoma Uno, viņš atpalika 20,6 punktus.

Līderis pēc īsās programmas ar 113,97 punktiem bija amerikānis Neitans Čens. Viņam sekoja japānis Juma Kagijama, kurš tika novērtēts ar 108,12 punktiem, bet trešo vietu ar 105,90 punktiem ieņēma vēl viens Japānas daiļslidotājs Šoma Uno, kurš Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja otro vietu.

Pirms četriem gadiem Vasiļjevs Phjončhanā izcīnīja 19.vietu.

Olimpiskās spēles norisinās no 4. līdz 20.februārim.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu