Pk, 12.08.2022.

VIDEO ⟩ "Noziegums pret saimnieci." Nakts vidū Imantā uzliesmo dzīvokļa ārdurvis

Apollo.lv
"Noziegums pret saimnieci." Nakts vidū Imantā uzliesmo dzīvokļa ārdurvis
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Стоп-кадр из видео.
Стоп-кадр из видео. Foto: Ekrānuzņēmums no video

Imantā trešdienas, 9. februāra, naktī, iespējams, piromāna dēļ cieta gandrīz viss daudzdzīvokļu nama pirmais stāvs. Pulksten četros rītā pēkšņi uzliesmoja kāda dzīvokļa ārdurvis, un nama iemītnieki ir pārliecināti, ka pastrādāts noziegums, vēsta raidījums "Degpunktā".

Nama sētnieks stāsta, ka apkārtni regulāri kopj un melnums agrāk attiecīgajā vietā nav bijis. Viņam pirmajā stāvā bija jāuzkavējas ilgāk nekā parasti, lai no grīdas un sienām attīrītu kvēpus.

Deguma smaka gan vēl dažas dienas kāpņutelpā būs jūtama, bet daudz ilgāk iedzīvotāju atmiņās paliks naktī piedzīvotās negatīvās emocijas. Apmēram ap pulksten četriem daudzdzīvokļu namā uzliesmoja īpašuma ārdurvis.

"Es grasījos iet gulēt, uzliku austiņas, bet pēkšņi sadzirdēju ugunsdrošības signalizācijas skaņas. Parasti naktī signalizācija nekad nenostrādā. Varēja gan kāds pajokot, nospiest to pogu, bet es iznācu ārā un ieraudzīju, ka te visur ir dūmi. Pateicu vecākiem, viņi pamodās, un tikai pēc tam pamanīju, ka deg durvis.

Es taču arī nevaru zināt, varbūt deg vadi dzīvokļa iekštelpās un cilvēks tur jau sadedzis. Nevarēja ne pieiet klāt, neko," stāsta kaimiņiene Valērija.

Sieviete norāda, ka notikušā dēļ sacelti kājās kaimiņi, kāpņutelpā izskrēja arī dzīvokļa saimniece. Pārbiedēta viņa centās liesmas dzēst saviem spēkiem, pēcāk ar ūdens spaiņiem piesteidzās līdzcilvēki.

"Visi pamatīgi nobijās, mēs taču nevarējām zināt, viņa varēja nosmakt. Ja te kaut kas aizdegtos, mēs visi sadegtu. Vai nu liesmas aizietu uz mūsu un sesto dzīvokli.

Te pensionāri dzīvo, kur viņiem likties? Vai pa logu lēkt ārā?" retoriski vaicā nama iedzīvotāja.

Par laimi, līdz lēkšanai šoreiz bija tālu, jo iedzīvotājiem izdevās likvidēt degšanas perēkli un notikuma vietā izsauktie ugunsdzēsēji liesmas nodzēsa līdz galam. Mājinieki ir pārliecināti, ka pastrādāts noziegums, kas bija vērsts pret dzīvokļa saimnieci, taču, tā kā arī citi dzīvokļi bija pakļauti briesmām, iedzīvotāju interesēs būtu, lai pārkāpējs pēc iespējās ātrāk tiktu noskaidrots un notverts.

Pēc raidījuma rīcībā esošajām ziņām, cietusī jau ir vērsusies policijas iecirknī ar iesniegumu. Ēka ir aprīkota ar videonovērošanas kamerām, kuru ieraksti varētu likumsargiem atvieglot izmeklēšanu.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu