Šveices hokejistes iekļūst olimpisko spēļu pusfinālā

Šveices hokejistes
Šveices hokejistes Foto: AFP/SCANPIX

Šveices hokejistes Pekinas olimpisko spēļu sieviešu hokeja turnīrā sestdien uzvarēja ceturtdaļfinālā un iekļuva pusfinālā.

Šveice ar 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) hokejistes.

Pirmās vadībā izvirzījās šveicietes, kad spēles 35.minūtē vārtus guva Fēbe Stenca, taču pēc trīs minūtēm neizšķirtu panāca Anna Savoņina.

Noslēdzošajā trešdaļā vēlreiz vadībā izvirzījās Šveice, šoreiz precīzai esot Dominikai Ruegai.

Spēles 57.minūtē ROC labā vārtus guva Polīna Lučnikova, bet pēc 30 sekundēm uzvaru nesošos vārtus guva šveiciete Alīna Millere, kura izcēlās ar vēl vienu vārtu guvumu, divas sekundes pirms pamatlaika beigām raidot ripu tukšos vārtos un panākot 4:2.

Abas komandas jau bija tikušās olimpisko spēļu turnīrā, pirmajā savstarpējā mačā uzvaru ar 5:2 izcīnot ROC.

Pēdējā ceturtdaļfināla mačā sestdien Somijai stāsies pretī Japāna.

Jau ziņots, ka piektdien ceturtdaļfināla spēlēs ASV uzvarēja Čehiju un Kanāda sagrāva Zviedriju, nodrošinot vietu pusfinālā.

2018.gada olimpiskajās spēlēs sieviešu hokeja turnīrā triumfēja ASV, sudrabs tika Kanādai, bet bronzas godalgas izcīnīja somietes.

Pekinas olimpiskās spēles notiek no 4. līdz 20.februārim.