"Es pats vairs nesaprotu, kam ir jāzvana, kas par to atbild." Rīgas daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem grūtības atrast par bedru labošanu atbildīgos dienestus (4)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Bedres. Ilustratīvs attēls.
Bedres. Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Čīka/LETA

Kūstot sniegam, skatam paveras patiesā aina uz ceļiem. Ar lielām neērtībām saskaras arī daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, kuru pagalmos izveidojušies pamatīgas bedres, vēsta LTV raidījums "4. studija".

Lugažu ielā Rīgā daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem jau ilgstoši nākas samierināties ar tik lielu bedri, ka nereti tajā iesprūst automašīnas.

Vietējais iedzīvotājs Normunds zināja stāstīt, ka lielā bedre, kuru reizēm pat vasarā nevar izbraukt automašīnas, tur ir jau aptuveni četrus vai piecus gadus. Vīrietis caurumu "lāpījis" pats, tomēr tas bijis īslaicīgs risinājums.

"Vienā dienā pa četrām reizēm braucu ar mašīnu un vilku ārā, palīdzēju cilvēkiem,"

par bedri sūkstījās Lugažu ielas apkaimes iedzīvotājs. "Es pats vairs nesaprotu, kam ir jāzvana, kas par to atbild."

Rīgas domes Satiksmes departamentā norādīja, ka šis ceļa posms nav viņu sarkanajās līnijās un viņiem nav pienākums šeit ko labot, savukārt "Rīgas namu pārvaldnieks", kas apsaimnieko blakus esošās mājas, skaidroja, ka šis ceļa posms nav mājām piegulošā teritorija. Tad atliek vēl divi varianti – vai nu šis ir kāda cita privātīpašums vai arī tomēr pašvaldības īpašums, vēsta raidījums.

"Lugažu ielas 2A piebraucamais ceļš, pats sākums, ir pašvaldības īpašumā, un tiklīdz iestāsies atbilstoši laikapstākļi, mūsu speciālisti to apsekos un lems par turpmāko darbību, kādā veidā un kāds būtu piemērotākais risinājums remontdarbiem," norāda Rīgas domes Vadības atbalsta nodaļas vadītājs Artis Gūtmanis.

Noskaidrot zemes īpašnieku un rast risinājumu dažkārt var būt visnotaļ sarežģīti, jo ar iekšpagalma ceļiem situācijas var būt atšķirīgas.

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu