Uģi Kuģi pārsteidz Ramonas Petravičas uzdrīkstēšanās pozēt pikantā fotosesijā (4)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums

Uģi Kuģi pārsteidz ne tikai fakts, ka Ramona Petraviča ir politiķe, bet arī viņas uzdrīkstēšanās pozēt pikantā fotosesijā vīriešu žurnālam.

Dažkārt gadās, ka cilvēki dzīvo vienā nelielā valstī, vienā pilsētā, bet tomēr – katrs savā pasaulē, ar saviem noteikumiem, un par norisēm ārpus tās var arī nebūt informēti.

Piemēram, Uģis Kuģis acīmredzot par politiku interesējas minimāli un arī daudz apspriesto bijušo Labklājības ministri Ramonu Petraviču vaigā neatpazīst – abi pirmo reizi satiekas kanāla 360TV jaunajā šovā "Vakariņš ar savējiem", dodoties viesos pie masieres Šarlotes.

Lieki teikt, ka arī par Ramonas drosmīgo fotosesiju žurnālam "Klubs" Uģim ir pirmā dzirdēšana. Šāda simpātiskās politiķes uzdrīkstēšanās Latvijas zināmāko krišnaītu pārsteidz ne pa jokam.

Uģa vēdiskās filozofijas pasaulē uzskati par kailumu ir ļoti atšķirīgi – tur to īsti nerāda pat laulātam dzīvesbiedram, un Uģis nekādi nespēj saprast, kas motivēja sievieti šādi rīkoties. Uzzinot, ka maksāts netika nekas, bet Ramona ar šo soli gribējusi iedvesmot cilvēkus "izkāpt no rāmjiem", domāt un dzīvot brīvāk, nekautrēties no sava ķermeņa, Uģa apmulsums tikai pieaug. "Pasarg dievs, lai Krišna jūs sargā! Pusplikām politiķēm vēl grūtāka dzīve ir," nosaka Uģis.

Ieraugot politiķes fotogrāfijas, Kuģis pārsteigts izsaucas: "Bitīt matos! Ej taču labāk valsti glāb. Nav ko dižoties ar gaļas gabalu."

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu