Britu smagsvars Fjūrijs paziņo, ka Dilians Vaits parakstījis līgumu par cīņu

Taisons Fjūrijs

FOTO: Reuters/LETA

Lielbritānijas bokseris Taisons Fjūrijs otrdien paziņoja, ka Dilians Vaits ir parakstījis līgumu, kas paredz cīņu starp abiem britu smagsvariem.

Vaitam līdz otrdienai bija jāparaksta vienošanās par cīņu, kuras līgumā Fjūrija promouteris Frenks Vorens piedāvā 41 miljonu dolāru (apmēram 36 miljoni eiro). 33 gadus vecajam bokserim pienāktos tikai 20% no summas, tāpēc viņa puse vēl mēģinās mainīt atlīdzības lielumu, bet Vaits tāpat ir vienojies par to, ka šai cīņai ir jānotiek.

Fjūrijs tika pie Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostas 2020. gada februārī, uzvarot amerikāni Deonteju Vailderu, un pēc tam to aizstāvēja pagājušajā oktobrī, pieveicot amerikāni vēlreiz.

Tikmēr Vaits pēdējo cīņu aizvadīja pirms 11 mēnešiem, uzvarot Krievijas bokseri Aleksandru Povetkinu, kuram tas bija tikai trešais zaudējums karjerā.

Fjūrija cīņa pret Vaitu varētu tikt aizvadīta 23. aprīlī Vemblija stadionā.

Lai arī Fjūrijs par panākto vienošanos paziņoja vietnē "Instagram", Vaits vēl nav nācis klajā ar publisku paziņojumu.

33 gadus vecais Fjūrijs karjeras laikā uzvarējis 31 cīņā, no kurām 22 noslēgušās ar nokautu, un reizi cīnījies neizšķirti. Savukārt arī 33 gadus vecais Vaits karjeras laikā aizvadījis 30 cīņas, no kurām 28 izcīnījis uzvaras, 19 no tām noslēdzot ar nokautu.

Redaktors iesaka