VIDEO ⟩ "Sabres" un "Blue Jackets" cieš zaudējumus bez Girgensona un Merzļikina līdzdalības

Nespēlējot Latvijas hokejistiem Zemgum Girgensonam un Elvim Merzļikinam, piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Bufalo "Sabres" un Kolumbusas "Blue Jackets" piedzīvoja zaudējumus.

"Sabres" izbraukumā ar rezultātu 3:5 (1:2, 1:1, 1:2) piekāpās Sentluisas "Blues", piedzīvojot piekto neveiksmi pēc kārtas.

Vispirms pirmās trešdaļas ievadā Bufalo vienību vadībā izvirzīja Dilans Kozenss, kam sekoja divi pretinieku vārti. Otrās trešdaļas sākumā rezultātu izlīdzināja "Sabres" spēlētājs Kails Okposo, kamēr īsi pirms otrās trešdaļas noslēguma mājinieki atkal izvirzījās vadībā.

Noslēdzošās trešdaļas trešajā minūtē Teidžs Tompsons panāca 3:3, taču tas nepalīdzēja "Sabres" pārtraukt zaudējumu sēriju, jo spēles turpinājumā pretinieki guva divus bezatbildes vārtus.

"Blues" rindās rezultatīvākais ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli bija Džordans Kirū.

Girgensons nav devies laukumā kopš 25.janvāra.

Citā spēlē "Blue Jackets" viesu lomā ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) atzina Karolīnas "Hurricanes" pārākumu

Vārtus mājinieku labā guva Džordans Stāls, Teuvo Teravainens, Nino Nīderraiters un Vinsents Tročeks.

Kolumbusas komandas vārtus sargāja Žans-Fransuā Berubē, kurš tika galā ar 46 no 50 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Frederikam Anderesenam nācās atvairīt tikai 19 metienus.

Jau ziņots, ka Merzļikins ir ievietots savainoto spēlētāju sarakstā, jo 17.februārī guva ķermeņa augšdaļas savainojumu.

"Blue Jackets" ar izcīnītiem 55 punktiem 52 spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā ieņem devīto vietu, kamēr "Sabres" ar 40 punktiem 53 spēlēs ierindojas 14.pozīcijā.